Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

6657
*

תנאי שימוש

תאריך הפצה: 12.07.21

תנאי השימוש מנוסחים לעיתים בלשון זכר או בלשון נקבה אך פונים לגברים ונשים כאחד.

 1. מבוא וזכאות

אנא קרא/י את תנאי השימוש (להלן: "תנאי השימוש") היטב טרם השימוש בשירות.

תנאי שימוש אלו כוללים את "מדיניות הפרטיות" המהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממסמך זה. חלק מן ההערות מודגשות לשם נוחות בלבד ואין להן כל השפעה משפטית או חוזית.

הסכם זה הוא חוזה מחייב מבחינה משפטית. הוא עשוי להשתנות כאשר הפעילות העסקית שלנו תשתנה, ואתה מסכים שתעיין בו ובכל עדכון באופן קבוע. המשך השימוש שלך בשירות פירושו שאתה מקבל כל שינוי.

הסכם מחייב. תנאים אלה מהווים הסכם מחייב בינך לבין נרקיס גל בע"מ (להלן "החברה"). "את/ה" ו"משתמשים" יהיו כל המשתמשים בשירות. אתה מקבל את התנאים האלה בכל פעם שאתה ניגש לשירות. אם אינך מקבל תנאים אלה, אין להשתמש בשירות. אם אתה מתחת לגיל 18, אתה מצהיר ומסכים כי ברשותך הסכמה משפטית של ההורה או האפוטרופוס שלך כדי לגשת לשירות ולהשתמש בו.

תיקונים למונחים. אנו עשויים לשנות תנאים אלה בכל עת על ידי פרסום גרסה מעודכנת. הנך נושא באחריות להתעדכן בתנאי השימוש העדכניים מעת לעת. המשך השימוש שלך בשירות לאחר שינוי בתנאים אלה מהווה קבלה מחייבת של תנאים אלה.

 1. השירות

ההגדרה "השירות" פירושה כל אתר, יישום נייד או שירות אינטרנט או שירות הסעה בתחבורה ציבורית ו / או שיתופית אשר בשליטתה של החברה או חברות בנות מטעמה, בין אם באופן חלקי ובין אם לאו, בקשר עם הפלטפורמה המקוונת ו / או  שירותי התחבורה המסופקים באמצעות החברה.

השירות מוצע כעת בהתאם לזכייתה של הקבוצה במכרז רשמי של משרד התחבורה להפעלת שירותי תח"צ באשכול רהט והנגב המערבי  במסגרתו תספק החברה שירותי תחבורה המבוססת על אוטובוסים עירוניים ובינעירוניים.

אם יש לך המלצות לגבי שעות נוספות ו / או תחומי שירות, אנא פנה אלינו בכתובת [email protected]

 

 1. זכאות להשתמש בשירות

ילדים. השירות פונה לאנשים בכל גיל, אך מתחת לגיל 5 נדרש ליווי מבוגר. בנוסף, השימוש בשירות מחייב כי אמצעי התשלום  יימצא בחזקת הנוסע לצורך הוכחת תשלום וזהות, זאת עד לתום הנסיעה. כמו כן השימוש בשירות מחייב קריאה או האזנה להנחיות כדוגמת מועד ההגעה ו / או יכולת התנהלות עצמאית בתנאי חירום ו / או יכולת הפעלת שיקול דעת.

כל נוסע מחויב בתשלום ו / או תיקוף כרטיס הרב קו, למעט ילדים עד גיל 5.

לפיכך בעת השימוש בשירות הנך מצהיר כי אין לך כל טענה באשר לפגיעה בחוויית השירות, או לכל נזק שעשוי להיגרם לך בשל גילך הצעיר ו / או בשל היעדרן של כישורים אלו.

 

 1. תשלומים וחיובים

בשירות ניתן לחייב או לשלם ו / או לתקף במגוון דרכים:

      במידה והנכם משלמים בעבור יותר מנוסע אחד, ייתכן ותידרשו לתשלום באמצעי שונה.

       זכאות להנחה.

עיוור ומלווה לעיוור: העיוור ללא תשלום, מלווה לעיוור 50% הנחה.

קבלת  זכאות כרוכה בהצגת המסמכים המתאימים לפרופיל הנדרש במעמד הנפקת כרטיס הרב-קו. הנחות נוספות בהתאם להנחיות משרד התחבורה, כפי שתתעדכנה מעת לעת.

 

מדיניות ביטול. בעת העלייה לאוטובוס הנך נדרש לשלם או לתקף את כרטיס הרב קו שברשותך. במידה ושילמת וטרם התחלת נסיעתך, הנך רשאי לבקש החזר בגין הנסיעה.

 

אם הנכם סבורים כי עליכם לקבל זיכוי חלקי / מלא בגין הנסיעה, אתם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות שלנו בכתובת [email protected] או באמצעות הטופס המקוון באתר האינטרנט שלנו.

 

יש לפרט את אמצעי התשלום, מועד הנסיעה, קו וכיוון הנסיעה, סיבת הזיכוי והסכום. 

 

 1. ריבוי נוסעים

אנו לא מחויבים להסיע קבוצת נוסעים ברכב אחד.

ייתכן שבמידה ותהיו מעוניינים לנסוע עם נוסעים נוספים באותה נסיעה, תידרשו להמתין לרכב הבא או לבחור באמצעי תחבורה אחר כדוגמת מונית.

 

 1. דרכי התקשרות

ייתכן שהחברה תיצור עמכם קשר בדוא"ל, בהודעת טקסט או בהודעה לגבי השירות. בעת פניה מקוונת לחברתנו, הנך מסכים לקבל מאיתנו דוא"ל בכתובת הדוא"ל שסיפקת לנו למטרות הקשורות לשירות הלקוחות.

 

הודעות אלקטרוניות. בשימוש המקוון בשירות או בהעברת מידע אישי אלינו, אתה מסכים שנוכל ליצור איתך קשר באופן אלקטרוני בנושאים הנוגעים לשימוש שלך בשירות.

 

הודעות טקסט SMS. אנו רשאים לשלוח לך הודעת טקסט SMS למספר הטלפון שתספק בעת הרישום לשירות המקוון. שים לב שעשויים לחול עליך חיובים בגין הודעות טקסט ותעבורת נתונים, כפי שנקבעו על ידי הספק הסלולארי שלך. על ידי ההרשמה לשירות, אתה מסכים לקבל הודעות טקסט אלה.

 

 1. בעלות על התוכן והשימוש בו

חברת גלים הינה המחזיקה הבלעדית ובעלת הזכויות המלאות על כל התוכן שאנו מציעים באמצעות השירות, אך תוכל להשתמש בו תוך כדי שימוש בשירות. אינך יכול להשתמש בלוגו שלנו ללא אישור בכתב.

 

המונח "תוכן" או "תכנים", כפי שנעשה בהם שימוש כללי בתנאים אלה, פירושו כל טקסט, גרפיקה, תמונות, מוסיקה, תוכנה (למעט השירות), אודיו, וידאו, מידע או חומרים אחרים. התוכן של השירות כולל: עיצובים, טקסט, גרפיקה, תמונות, וידאו, מידע, לוגו, סמלי לחצנים, תוכנות, קובצי שמע, קוד מחשב ותוכן אחר (ביחד, "תוכן באמצעות").

 

כל התכנים  (בחלקם או כולם) של כל התוכן של החברה הם רכושה של החברה ומוגנים תחת חוקי זכויות יוצרים, סימני מסחר וחוקים אחרים.

 

 1. זכויות קניין רוחני ורישיון השימוש שלך

 

גלים לא תישא באחריות לגבי כל פרסום שלא באמצעותה, ו / או פגיעה בזכויות יוצרים

 ו / או זכויות פטנטים או סימני מסחר שנעשו על ידי צד שלישי ולא על דעתה של החברה.

 

 

חומרים מסוימים הזמינים להורדה מתוך השירות או באמצעותו עשויים להיות כפופים לתנאי רישיון נוספים או שונים. השירות מכיל תוכן ממשתמשים ומעניקי רישיונות אחרים של חברת גלים.  אלא אם צוין בתנאים אלה, אינך רשאי להעתיק, לשנות, לתרגם, לפרסם, לשדר, להפיץ, לבצע, להציג או למכור כל תוכן המופיע בשירות או באמצעותו.

 

 1. הצעות לשיפור וייעול

אנו מעריכים ושמחים על כל רעיון או הצעה לשיפור וייעול, אך אם אתה שולח לנו רעיונות יצירתיים ככל שיהיו, אנו יכולים להשתמש בהם מבלי לפצות אותך.

 

 1. בנוסף אנו עשויים לרשום זכויות יוצרים על הרעיון, ההמצאה, הפתרון.
 2. חברתנו לא תהיה כפופה לכל חובת סודיות\ פרט לזו המתחייבת על פי דין, ולא תהיה אחראית לכל שימוש או גילוי של רעיונות יצירתיים כלשהם.
 3. נהיה זכאים לשימוש בלתי מוגבל ברעיונות, לכל מטרה שהיא, מסחרית או אחרת, ללא תמורה לך או לכל אדם אחר.

 

 1. הצהרת תוכן של צד שלישי, מגבלות ואסורים

במסגרת רישומך לשירות אתה מסכים להשתמש בו רק למטרות המיועדות. עליך להשתמש בשירות בהתאם לכללי הפרטיות, הגנת הנתונים, הקניין הרוחני וחוקים אחרים הניתנים להחלה. על פי חוקי השירות אנו אוסרים על הפעולות הבאות:

 1. לנסות להפריע, לפגוע, לגנוב או לקבל גישה לא מורשית לשירות, לחשבונות משתמשים או לטכנולוגיה ולציוד התומכים בשירות.
 2. מסגרת, הפנייה או קישור לשירות ללא רשות.
 3. להשתמש בכריית נתונים, רובוטים, וירוסים או תולעים או התקנים אחרים לאיסוף נתונים בשירות או באמצעותו, לרבות כל תוכנית שעשויה לספק בקשות שרת מרובות לשנייה, או עומס יתר על המידה או לעכב את מתן השירות או את ביצועו.
 4. לפרסם מידע חלקי, לא נכון או מטעה, להתחזות לאדם אחר או לייצג את השתייכותך לאדם או לישות בצורה שגויה.
 5. לחשוף מידע אישי על אדם אחר, או לפרסם, לשלוח או לאחסן זכויות יוצרים של צדדים שלישיים או לפגוע בזכויות של צדדים שלישיים, להטריד, להתעלל, או לבזות אדם אחר.
 6. למכור, להעביר או להקצות כל אחת מזכויותיך להשתמש בשירות, לצד שלישי ללא הסכמתנו המפורשת בכתב.
 7. לפרסם קישורים מכל סוג, או תוכן, כולל הודעות זבל או הודעות כפולות או לא רצויות אחרות, למעט כפי שמוסבר במפורש בתנאים אלה.
 8. להשתמש בשירות באופן בלתי חוקי או לבצע פעולה בלתי חוקית במסגרתו.
 9. חל איסור מוחלט על הסעת בעלי חיים מכל סוג, למעט כלבי נחיה ו/או לצרכים רפואיים.
 10. אין להוביל ציוד כגון אופניים, קורקינט, מכשור חשמלי או ריהוט שכן אלו עשויים לחסום את מעבר הנוסעים ברכב, להוות מפגע בטיחותי או לפגום בחוויית השירות של יתר הנוסעים.

 

 1. ההשלכות של הפרת תנאים אלה:

אם הנך נוהג באופן שאינו מקובל, או באופן החורג מכללי השירות המוסכמים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתבוע בגין כל הפרה, עד למיצוי הדין ולעשות לשם כך כל שימוש במידע שנשמר בחברה אודותיך.

 

 1. אחריותה של ספקית השירות

אנו לא אחראים לפעולות הנוסעים כאשר הם משתמשים בשירות.

שינויים בשירות. אנו עשויים לשנות, להשעות או להפסיק כל היבט של השירות בכל עת, כולל שעות הפעלה או זמינות של השירות או כל תכונה, ללא הודעה או חבות, הכל במסגרת רישיון הפעילות הניתן על ידי משרד התחבורה.

דיוק תוכן. המערכת הטכנולוגית עושה שימוש בנתוני תנועה בזמן אמת וכן מודל חיזוי. אנו לא מתחייבים בשום צורה על זמני ההגעה או הנסיעה שכן אינם בשליטתנו הבלעדית.

 

לא תוכלו לטעון על טענה באשר לאיחור או הקדמה או לתבוע בגין נזק, גם אם לאורך הנסיעה הוצגו זמני נסיעה צפויים, בין אם באמצעותנו ובין אם לאו.

 

 1. תנאים כלליים

תנאים אלה מהווים את ההסכם המלא בינך לבין חברת גלים. אי יכולתנו או קושי לממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאים אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

 

 1. פרטי התקשרות

נרקיס גל הסעות בע"מ

ת.ד 3194 ב"ש